קורסי Zoom

קורסי ZOOM

תהליך קבוצתי בזום שיתבצע על ידי פגישות בנות שעתיים שבהן תקבל את הטכניקה להגדלת את העסק פי 2 פי 4 פי 6  ותיחשף לשיטות העבודה מוכחות שישדרגו את כל המחלקות בעסק שלך – (מיתוג, שיווק, מכירות, גיוס וניהול עובדים, גישה מנצחת, שיתופי פעולה, התנהלות פיננסית, תוכנית עבודה שנתית, בניית מוצרים מנצחים ושיפור איכות החיים). הפגישות יתבצעו על ידי מצגות, לוח דיגיטלי, סרטוני השראה ודפי עבודה.

 • משך הקורס: 3 חודשים
 • כמות מפגשים: 12
 • זמן כל מפגש: שעתיים

מבנה הקורס

 1. יצירת פוקוס ואיבחון המצב הנוכחי בעסק שלך.
 2. זיהוי פערים בעסק שלך והצבת יעדים לתהליך.
  חשיפה לעקרונות של העסקים המצליחים במשק.
 3. בניית תוכנית עבודה עסקית לחצי השנה הקרובה.
 4. טכניקות התנהגות והתייעלות עסקיות לשיפור המתמיד שלך.
 5. למידת הלקוח האידיאלי שלך, חיזוק הבידול והמיתוג של העסק שלך.
 6. חשיפה לדוחות פיננסים איכותיים שישפרו את הרווחיות בעסק שלך.
 7. חיזוק הערכים והעקרונות שלך כיזם עסקי.
חשוב לציין 
ניתן ואף מומלץ להקליט את סדרת הפגישות הללו, כדי שתוכלו לצפות בהן גם לאחר סיום הליווי שלנו.

מערכת לימוד ONLINE

בתחילת הליווי העסקי תקבלו גישה לפורטל הלימוד שלנו. הפורטל עמוס בתכנים רבים המרכזים את כל הנושאים והשיטות לצמיחת העסק שלכם – והכל בצורה מסודרת ויעילה. כלקוחות פוקוס לעסקים אתם מקבלים את הגישה לפורטל הלימודי שלנו ללא עלות נוספת!

בעידן שלנו קיבלנו את האפשרות להתפתח גם פרונטלית וגם דיגיטלית
אנחנו מזמינים אותך לנצל את ההזדמנות הזו
אל תחכה לזמן הנכון הוא לא מחכה לך

שאלות ותשובות

הפגישות הם אישיות ולכן יש אפשרות לענות על כל שאלה או דילמה שיש המטרה העיקרית בכל סוף פגישה היא להתחיל את השבוע כאשר הכל ברור ויש תוכנית עבודה מסודרת.

בין הפגישות השבועיות ניתן ורצוי לבצע שיחות בטלפון ולשמור על התדר המחשבתי וההתנהלותי של התהליך. קצב ההתקדמות יקבע על ידיך, חשוב לציין שאין קצב נכון, לכל אחד נבצע התאמה לפי יכולותיו.

בפגישות הראשונות נאבחן את הפערים שיש כרגע במכירות ונקבע יעדים פרקטיים שאפשר לראות תוצאות כבר בחודש הראשון, בכל סוף פגישה תקבל תוכנית שבועית עם פעולות שתבחר לבצע.

תהליך אימון ויעוץ עסקי זה כמו ללכת לחד”כ, המטרה היא להפוך אותו לאורך חיים, כאשר המינימום זה 4 חודשים כדי להטמיע תהליכים בשטח צריך סבלנות והתמדה.

אפשרי בהחלט אך לא שווה באמת, בחודש אחד אפשר לראות הכנה של התשתית לשינוי, לא תמיד רואים תוצאות בחודש הראשון, כך שאם אתה לא מוכן להתחיל תהליך ל 4 חודשים במינימום עדיף שלא תתחיל…

כדי לבצע שינוי שיהיה אפקטיבי כבר מההתחלה צריך להיפגש שבוע אחרי שבוע מבחינתנו פגישה כל חודש היא לא אפקטיבית ולכן חבל על הכסף והזמן אם אין לכם את הזמינות הנדרשת השלב הראשון ביצירת שינוי הוא עקביות ויצירת פעולות חדשות כל שבוע.

אנחנו מבצעים אבחון של ההתקדמות העסקית ומחליטים ביחד את המשך הדרך. ההחלטה היא בידך.

יצרנו סדרת שאלות שיכולות לזהות מאוד מהר מהם הפערים המשמעותיים שמפריעים לך ומונעים ממך לעשות פי2 פי4 פי6 יותר הכנסות. כבר בסוף אותה פגישה תוכל לראות את הפערים שתצטרך לשנות ותקבל את הטכניקות הדרושות

אנחנו מאמינים שאת כל התשובות רוב בעלי העסקים יודעים אבל הם לא עושים כי “השוטף שוטף אותם” לכן צריך רק להגיע, את כל השאר אנחנו כבר נעשה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד