כדי לדלג מעבר למסלול המכשולים של הניסוי והטעייה בעולם העסקי או לפתור בעיה ספציפית שמעכבת אותך, שיחת ייעוץ איתנו תאפשר לך את פריצת הדרך ותחסוך לך הרבה מאמץ, כסף וזמן.

הכירו את ערן

כבר מעל לעשור שאני בעולם העסקים כמאמן ויועץ. בגיל 21 פתחתי את העסק הראשון שלי בתחום מכירת מוצרי דיאטה. השקעתי בו את כל כספי והייתי מלא תשוקה ומוטיבציה להצליח. כעבור שנה של אתגרים נאלצתי לסגור את העסק, נכשלתי, הפסדתי המון זמן וכסף. יחד עם זאת למדתי את אחד השיעורים החשובים ביותר שלמדתי בחיי: עסק צריך לעבוד עם שיטה עסקית מסודרת והחלטתי שבעסק הבא שלי זה יקרה.

הלכתי אל המקור הטוב ביותר שהכרתי כדי ללמוד – אלון גל (תו”ת). ב-6 השנים שעבדתי תחת המטריה של אלון, למדתי איך מנהלים עסק כשיש תוכנית עבודה איכותית עם מודל עסקי והפכתי להיות מאמן ויועץ עסקי בכיר. ליוותי כמה מהארגונים הגדולים ביותר במשק כמו Google, Intel, בנק הפועלים, קופ”ח מאוחדת ויחד השגנו את המטרות שהצבנו בתהליך. בתהליכים איתם יצרנו הצלחות יוצאות מגדר הרגיל ובעזרתם בניתי שיטה יחודית להצלחה עסקית שעובדת כל פעם מחדש.

אחרי שנים של מחקרים על הצלחה יצרתי מסלול שעוזר לבעלי עסקים לדחוף את עצמם אל עבר היעדים ונותן להם את הכלים הדרושים כדי לחיות במקום של הישגיות וצמיחה – ללא תלות בגודל העסק.החזון שלי הוא ללוות עסקים וארגונים לבניית דרך פעולה עסקית שתיצור הצלחה פרקטית ושיטתית. אני אעשה הכל כדי שאף אחד לא יאלץ לחוות את תחושת הכישלון ומפח הנפש שאני חוויתי בצעירותי.

בשנים האחרונות אני מלמד בעלי עסקים לחשוב פי 2 פי 4 ופי 6 מהמצב הקיים שלהם, ולוקח אותם יד ביד אל עבר נקודת המכפלה. אני מאמין שהכל אפשרי ועם יסודות בריאים לעסק אפשר להשיג כל מטרה. שנים של הצלחות עם הלקוחות שלי נותנות לי את האישור שאני בדרך הנכונה. אני משוכנע שכמו שהצלחתי לסייע לעשרות רבות של עסקים לאורך השנים, כך גם אוכל לסייע לעסק שלכם.

הכירו את מרום

מכירים את זה שעסק לא מייצר רווחים במקסימום פוטנציאל שלו? שמי מרום אוחיון וב-6 השנים האחרונות אני עוזר לעסקים להגשים יעדים מדידים כמו עלייה במכירות, בכמויות ובאיכות הלידים בעזרת אסטרטגיה שיווקית ממוקדת מטרה.


 את הידע המקצועי שלי רכשתי בניהול מחלקות וצוותים במשרדי פרסום ועבודה עם לקוחות גדולים בתקציבי עתק מעולמות הקמעונאות,  הנדל״ן, הפיננסים עריכת הדין ונותני השירותים.

לקוחות להם עזרתי לדייק את מערך השיווק, את המסרים והקהלים אליהם הם פונים. 

כך הצלחנו לתעל את המאמץ ותקציבי השיווק למקסימום תוצאות והחזר השקעה גבוה, זו הדרך לייצר רווחיות גבוה והצלחות בצורה שיטתית.

 עולם השיווק והדיגיטל משתנה בקצב מסחרר ולכן האתגר הוא יום יומי ועלינו להישאר תמיד פתוחים ללמידה, בגמישות מחשבתית וביצירתיות. זו הסיבה שאני כל כך אוהב את מה שאני עושה. החזון שלי הוא לאפשר לכל מנגנון עסקי לדקור נקודה דמיונית בעתיד הרצוי שלו ולשרטט עבורו מפת דרכים ברורה עם שלבים פשוטים לביצוע עד הגעה ליעד.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

ברוכים הבאים

דילוג לתוכן