בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק שלך. חידוד המסר השיווקי כדי לייצר העדפה על פני מתחרים.

שיווק הוא הגשר בין העסק שלנו ללקוחות שאנו חולמים עליהם, בתהליך הליווי נבנה אותו יחד בצורה מיטבית כך שהעסק שלך יקבל באופן קבוע זרם קבוע ויציב של פניות מלקוחות אידיאלים.

למי זה מתאים?

תהליך הליווי השיווקי מתאים לעסקים המעוניינים להגדיל בצורה משמעותית את כמות הפניות לעסק שלהם, לחזק את המותג ולבסס את המעמד שלהם כעסק מוביל בתחומם.

איך זה עובד?

הליווי יתבצע ע”י סדרת פגישות שבועיות בהן נבנה אסטרטגיית מותג ותוכנית שיווק פרקטית וברורה. בתהליך נגדיר מטרות ויעדים לקידום העסק שלך. מטרת התהליך היא ביסוס המותג, הגשמת היעדים העסקיים, חיזוק קשרי הלקוחות ועליה במחזורים.

מי מלווה אותי?

את הליווי השיווקי בפוקוס לעסקים מוביל מרום אוחיון. מרום בעל רקע של 6 שנים בעולם הפרסום והשיווק עם ניסיון עשיר בבניית אסטרטגיה פרסומית והוצאתה לפועל, קרייאטיב, הפקת תוכן פרסומי, וניהול קמפיינים.

שלבי התהליך:

1. חידוד הזהות המותגית 
2. אבחון וזיהוי הזדמנויות במערך השיווק בעסק
3. הגדרת יעדים ומטרות מדידות
4. בניית תוכנית אסטרטגית להגשמת היעדים
5. הוצאה לפועל של תוכנית השיווק השנתית
6. הפקה וניתוח דו״חות ROI למדידת פעולות השיווק ובחינת הרווחיות
7. בקרה ושיפור מתמיד של הקמפיינים והמערך (אופטימיזציה)

חשוב לציין
ניתן ואף מומלץ להקליט את סדרת הפגישות הללו, כדי שתוכלו לצפות בהן גם לאחר סיום הליווי שלנו

המשאב הכי חשוב שיש לך הוא זמן, רוב האנשים מבזבזים אותו הגיע הזמן לחסוך אנחנו מזמינים אותך ללמוד איך לנצח את הזמן

שאלות ותשובות

הפגישות הם אישיות ולכן יש אפשרות לענות על כל שאלה או דילמה שיש המטרה העיקרית בכל סוף פגישה היא להתחיל את השבוע כאשר הכל ברור ויש תוכנית עבודה מסודרת.

בין הפגישות השבועיות ניתן ורצוי לבצע שיחות בטלפון ולשמור על התדר המחשבתי וההתנהלותי של התהליך. קצב ההתקדמות יקבע על ידיך, חשוב לציין שאין קצב נכון, לכל אחד נבצע התאמה לפי יכולותיו.

בפגישות הראשונות נאבחן את הפערים שיש כרגע במכירות ונקבע יעדים פרקטיים שאפשר לראות תוצאות כבר בחודש הראשון, בכל סוף פגישה תקבל תוכנית שבועית עם פעולות שתבחר לבצע.

תהליך אימון ויעוץ עסקי זה כמו ללכת לחד”כ, המטרה היא להפוך אותו לאורך חיים, כאשר המינימום זה 4 חודשים כדי להטמיע תהליכים בשטח צריך סבלנות והתמדה.

אפשרי בהחלט אך לא שווה באמת, בחודש אחד אפשר לראות הכנה של התשתית לשינוי, לא תמיד רואים תוצאות בחודש הראשון, כך שאם אתה לא מוכן להתחיל תהליך ל 4 חודשים במינימום עדיף שלא תתחיל…

אנחנו מבצעים אבחון של ההתקדמות העסקית ומחליטים ביחד את המשך הדרך. ההחלטה היא בידך.

יצרנו סדרת שאלות שיכולות לזהות מאוד מהר מהם הפערים המשמעותיים שמפריעים לך ומונעים ממך לעשות פי2 פי4 פי6 יותר הכנסות. כבר בסוף אותה פגישה תוכל לראות את הפערים שתצטרך לשנות ותקבל את הטכניקות הדרושות

המשרדים שלנו נמצאים בבנין M TOWER (רחוב רחה פריאר 9) קומה 7.
מרחק 10 דק' הליכה מתחנת רכבת מרכז באר שבע.
אם זה תהליך ב-ZOOM אז מכל מקום בארץ.

יש כניסה מיוחדת לנכים ומעלית עד למשרד

אנחנו מאמינים שאת כל התשובות רוב בעלי העסקים יודעים אבל הם לא עושים כי “השוטף שוטף אותם” לכן צריך רק להגיע, את כל השאר אנחנו כבר נעשה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

ברוכים הבאים

דילוג לתוכן