חברת פוקוס לעסקים מתמחה בייעוץ וליווי של עסקים, בדגש על תחומי השיווק והמכירות. אנו רואים לנגד עיננו למקדם אותך, כבעל עסק, אל עבר היעדים שהצבת לעצמך תוך בניית אסטרטגיה מנצחת. עד היום ליווינו כ-10,000 בעלי עסקים למימוש החזון והיעוד שלהם. החזון שלנו הוא להראות שכל בעל עסק יכול להגשים את שאיפותיו העסקיות והאישיות, דרך שיטה ומתודה ברורה יחד עם פעולות פרקטיות ונכונות.

ערן מור חיים

מנטור ויועץ עסקי

שמי ערן מורחיים, כבר מעל לעשור שאני בעולם העסקים כמאמן ויועץ. בגיל 21 פתחתי את העסק הראשון שלי בתחום של מכירת מוצרים לדיאטה. השקעתי בו את כל כספי והייתה לי המון תשוקה ומוטיבציה להצליח. כעבור שנה של אתגרים נאלצתי לסגור את העסק, נכשלתי, הפסדתי המון זמן וכסף.

 יחד עם זאת למדתי את אחד השיעורים החשובים ביותר שלמדתי בחיי:

צריך לעבוד עם שיטה ומתודה עסקית מסודרת והחלטתי שאת העסק הבא שלי אעשה כמו שצריך.

הלכתי אל המקור הטוב ביותר שהכרתי כדי ללמוד – אלון גל (תו”ת). ב-6 שנים שעבדתי תחת המטריה של אלון, למדתי איך מנהלים עסק כשיש תוכנית עבודה איכותית ומודל עסקי והפכתי להיות מאמן ויועץ עסקי בכיר. ליוותי כמה מהארגונים הגדולים ביותר במשק כמו Google, Intel, בנק הפועלים, קופ”ח מאוחדת והשגנו את המטרות שלהם.

בתהליכים איתם יצרנו הצלחות יוצאות מגדר הרגיל ובעזרתם בניתי שיטה יחודית להצלחה עסקית שעובדת כל פעם מחדש. אחרי שנים של מחקרים על הצלחה יצרתי מסלול שעוזר לעסקים להאיץ את העסק שלהם אל עבר היעדים ונותן להם את הכלים הדרושים כדי לחיות במקום של הישגיות וצמיחה – ללא תלות בגודל העסק.

החזון שלי הוא ללוות עסקים וארגונים לבניית דרך פעולה עסקית שתיצור הצלחה פרקטית ושיטתית. אני אעשה הכל כדי שאף אחד לא יאלץ לחוות את תחושת הכישלון ומפח הנפש שאני חוויתי בצעירותי.

בשנים האחרונות אני מלמד בעלי עסקים לחשוב פי 2 פי 4 ופי 6 מהמצב הקיים שלהם, ולוקח אותם יד ביד אל עבר נקודת המכפלה. אני מאמין שהכל אפשרי ועם אבני יסוד בריאים לעסק אפשר להשיג כל מטרה.

שנים של הצלחות עם הלקוחות שלי נותנות לי את האישור שאני בדרך הנכונה. אני משוכנע שכמו שהצלחתי לסייע לעשרות רבות של עסקים לאורך השנים, כך גם אוכל לסייע לעסק שלכם.

מרום אוחיון

יועץ שיווק ופרסום

מכירים את זה שעסק לא מתפקד ומייצר רווחים במקסימום פוטנציאל שלו? 

שמי מרום אוחיון וב-6 השנים האחרונות אני עוזר לעסקים להגשים יעדים מדידים כמו עלייה במכירות, בכמויות ובאיכות הלידים בעזרת אסטרטגיה שיווקית ממוקדת מטרה.

את הידע המקצועי שלי רכשתי בניהול מחלקות וצוותים במשרדי פרסום ועבודה עם לקוחות גדולים בתקציבי עתק מעולמות הקימעונאות, הנדל״ן, הפיננסים ונותני השירותים. לקוחות להם עזרתי לדייק את מערך השיווק, את המסרים והקהלים אליהם הם פונים כדי לתעל את המאמץ ותקציבי השיווק כך שיפיקו מקסימום תוצאות והחזר השקעה גבוה – ככה מייצירים רווחיות גבוה והצלחות בצורה שיטתית.

עולם השיווק והדיגיטל משתנה בקצב מסחרר ולכן האתגר הוא יום יומי ואין לנו אפשרות לסמוך על פעולות האתמול שישיגו לנו תוצאות מחר ועלינו תמיד להישאר בלמידה, בגמישות מחשבתית וביצירתיות זו הסיבה שאני כל כך אוהב את מה שאני עושה.

החזון שלי הוא לאפשר לכל מנגנון עסקי לדקור נקודה דמיונית בעתיד הרצוי שלו ולשרטט עבורו מפת דרכים ברורה הניתן לביצוע עד הגעה ליעד.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

ברוכים הבאים

דילוג לתוכן