הגדלת המכירות בעסק, שיפור אחוזי הסגירה ותהליכי המכירה.

להיות עצמאי או בעל עסק זה אופי ולרצות לעשות דברים בדרך שלך, אבל גם עצמאים ובעלי עסקים צריכים מישהו להתייעץ איתו. אנו בפוקוס לעסקים מציעים לכם תהליך ליווי עסקי אישי המותאם לצרכים שלכם. מטרת הליווי הוא לסייע לכם להניע את מנועי הצמיחה של העסק שלכם.

למי זה מתאים?

תהליך הליווי העסקי מתאים לעצמאים ובעלי עסקים קטנים המעוניינים להגדיל בצורה משמעותית את המחזור הפעילות של העסק שלהם.

איך זה עובד?

הליווי יתבצע ע”י סדרה של 16 פגישות שבועיות בהן תקבלו את כל שיטות העבודה הכי חדשניות בעולם העסקים. במהלך התהליך נציב יעדים ומטרות לקידום העסק שלכם. מטרת התהליך היא הגדלת המחזור העסקי באופן משמעותי והקמת תשתית של עסק מצליח.

מי מלווה אותי?

את הליווי העסקי בפוקוס לעסקים מוביל ערן מורחיים. ערן הוא יועץ עסקי עם למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום, מתוכן עבד 6 שנים בתות תקשורת של אלון גל. ערן הוא מומחה לשיווק ומכירות אשר יזניק קדימה את הפעילות של העסק שלכם.

שלבי התהליך

1. יצירת אבחון ופוקוס על המקומות שצריך לחזק בעסק ואיך ניתן להגדיל את המחזור בצורה משמעותית
2. הצבת יעדים ובניית תוכנית עבודה ראשונית.
3.  הטמעת פעולות חדשות לצמצום פערים שזיהינו באבחון.
4.  למידת הרגלים ושיטות מוכחות של עסקים מצליחים.
5. בניית תוכנית עסקית רבעונית / חצי שנתית / שנתית.
6. הטמעת הרגלים שיחזקו את ההתנהלות העסקית השוטפת – (משמעת עצמית, העזה, עבודה עם יעדים, מכירות, גיוס וניהול עובדים).7. לאורך כל הליווי העסקי נבחן את התוצאות בשטח וריווחיות העסק ונפעל בהתאם לכך.

חשוב לציין 

ניתן ואף מומלץ להקליט את סדרת הפגישות הללו, כדי שתוכלו לצפות בהן גם לאחר סיום הליווי שלנו.

מערכת לימוד ONLINE

בתחילת הליווי העסקי תקבלו גישה לפורטל הלימוד שלנו. הפורטל עמוס בתכנים רבים המרכזים את כל הנושאים והשיטות לצמיחת העסק שלכם – והכל בצורה מסודרת ויעילה. כלקוחות פוקוס לעסקים אתם מקבלים את הגישה לפורטל הלימודי שלנו ללא עלות נוספת!

95% מבעלי העסקים שעברו תהליך כזה יצרו שיפור משמעותי ביכולות והאפקטיביות העסקית שלהם

שאלות ותשובות

הפגישות הם אישיות ולכן יש אפשרות לענות על כל שאלה או דילמה שיש המטרה העיקרית בכל סוף פגישה היא להתחיל את השבוע כאשר הכל ברור ויש תוכנית עבודה מסודרת.

בין הפגישות השבועיות ניתן ורצוי לבצע שיחות בטלפון ולשמור על התדר המחשבתי וההתנהלותי של התהליך. קצב ההתקדמות יקבע על ידיך, חשוב לציין שאין קצב נכון, לכל אחד נבצע התאמה לפי יכולותיו.

בפגישות הראשונות נאבחן את הפערים שיש כרגע במכירות ונקבע יעדים פרקטיים שאפשר לראות תוצאות כבר בחודש הראשון, בכל סוף פגישה תקבל תוכנית שבועית עם פעולות שתבחר לבצע.

תהליך אימון ויעוץ עסקי זה כמו ללכת לחד”כ, המטרה היא להפוך אותו לאורך חיים, כאשר המינימום זה 4 חודשים כדי להטמיע תהליכים בשטח צריך סבלנות והתמדה.

אפשרי בהחלט אך לא שווה באמת, בחודש אחד אפשר לראות הכנה של התשתית לשינוי, לא תמיד רואים תוצאות בחודש הראשון, כך שאם אתה לא מוכן להתחיל תהליך ל 4 חודשים במינימום עדיף שלא תתחיל…

אנחנו מבצעים אבחון של ההתקדמות העסקית ומחליטים ביחד את המשך הדרך. ההחלטה היא בידך.

יצרנו סדרת שאלות שיכולות לזהות מאוד מהר מהם הפערים המשמעותיים שמפריעים לך ומונעים ממך לעשות פי2 פי4 פי6 יותר הכנסות. כבר בסוף אותה פגישה תוכל לראות את הפערים שתצטרך לשנות ותקבל את הטכניקות הדרושות

המשרדים שלנו נמצאים בבנין M TOWER (רחוב רחה פריאר 9) קומה 7.
מרחק 10 דק' הליכה מתחנת רכבת מרכז באר שבע.
אם זה תהליך ב-ZOOM אז מכל מקום בארץ.

יש כניסה מיוחדת לנכים ומעלית עד למשרד

אנחנו מאמינים שאת כל התשובות רוב בעלי העסקים יודעים אבל הם לא עושים כי “השוטף שוטף אותם” לכן צריך רק להגיע, את כל השאר אנחנו כבר נעשה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

ברוכים הבאים

דילוג לתוכן