כשהמכירות מתבצעות באופן מקצועני התוצאות בהתאם!

מכירות הם אחד הגורמים החשובים והמשמעותיים ביותר בעסק. על מנת להוביל את העסק לתוצאות שיא במכירות ולמקסום פוטנציאל ההכנסות והרווחיות צריך כמובן להיות מקצוענים בתחום.

פוקוס לעסקים מציעה פתרון של ליווי אישי ומותאם לניהול מכירות. הפורמט של ליווי אישי מאפשר לכם לטפל בנושאים הספציפיים שחשובים לכם בניהול המכירות. במהלך הליווי נספק לכם את התכנים המובילים בתחום המכירות וניהול המכירות. לפיכך, מעבר לליווי, ההמלצות והכלים שאנו נותנים, אנו הולכים אתכם יד ביד, ומבצעים ביחד פעולות אופרטיביות בכדי לבצע הגדלת מכירות בעסק שלכם.

אז איך זה עובד?

פגישה שבועית פרונטלית / זום בת שעה וחצי בה תקבלו את כל כלי המכירה שעובדים בשטח בצורה מוכחת, על פי שיטה שיצרנו ונוסתה עם אלפי אנשי מכירות ב-7 השנים האחרונות.

בתהליך זה תיחשפו לכל שלבי המכירה:

  • שלב הגישה – הכנה מנטלית לפני פגישות מכירה.
  • שלב שיחות הטלפון – שירות / מכירה – אופן ההתנהלות בשיחות טלפון + 10 המפתחות לשיחת טלפון מנצחת.
  • שלב תהליך המכירה – תלמדו איך להציג את עצמכם, מיהו לקוח האוטומטי, איך לייצר רושם ראשוני מעולה, איזה שאלות אפשר לשאול כדי שתוכלו לסגור את העסקה.
  • שלב סגירת עסקאות – תקבלו את כל הטכניקות לסגירת עסקה המוכחות בשטח, מענה להתלבטויות, תבינו איך סוגרים את העסקה בצורה החלטית.
  • שלב הפיכת הלקוח לשגריר – תיחשפו לטכניקות מכירה שיעזרו לכם לבצע upsale (הקפצת המכירה), crossale (הרחבת המכירה), איך לגרום ללקוח הנוכחי להביא לקוחות נוספים.

כדי להצליח במכירות צריך כל הזמן לעדכן את גרסת המכירות שלך וללמוד את הטכניקות הכי חדשניות בשוק

שאלות ותשובות

הפגישות הם אישיות ולכן יש אפשרות לענות על כל שאלה או דילמה שיש המטרה העיקרית בכל סוף פגישה היא להתחיל את השבוע כאשר הכל ברור ויש תוכנית עבודה מסודרת.

בין הפגישות השבועיות ניתן ורצוי לבצע שיחות בטלפון ולשמור על התדר המחשבתי וההתנהלותי של התהליך. קצב ההתקדמות יקבע על ידיך, חשוב לציין שאין קצב נכון, לכל אחד נבצע התאמה לפי יכולותיו.

בפגישות הראשונות נאבחן את הפערים שיש כרגע במכירות ונקבע יעדים פרקטיים שאפשר לראות תוצאות כבר בחודש הראשון, בכל סוף פגישה תקבל תוכנית שבועית עם פעולות שתבחר לבצע.

תהליך אימון ויעוץ עסקי זה כמו ללכת לחד”כ, המטרה היא להפוך אותו לאורך חיים, כאשר המינימום זה 4 חודשים כדי להטמיע תהליכים בשטח צריך סבלנות והתמדה.

אפשרי בהחלט אך לא שווה באמת, בחודש אחד אפשר לראות הכנה של התשתית לשינוי, לא תמיד רואים תוצאות בחודש הראשון, כך שאם אתה לא מוכן להתחיל תהליך ל 4 חודשים במינימום עדיף שלא תתחיל…

אנחנו מבצעים אבחון של ההתקדמות העסקית ומחליטים ביחד את המשך הדרך. ההחלטה היא בידך.

יצרנו סדרת שאלות שיכולות לזהות מאוד מהר מהם הפערים המשמעותיים שמפריעים לך ומונעים ממך לעשות פי2 פי4 פי6 יותר הכנסות. כבר בסוף אותה פגישה תוכל לראות את הפערים שתצטרך לשנות ותקבל את הטכניקות הדרושות

המשרדים שלנו נמצאים בבנין M TOWER (רחוב רחה פריאר 9) קומה 7.
מרחק 10 דק' הליכה מתחנת רכבת מרכז באר שבע.
אם זה תהליך ב-ZOOM אז מכל מקום בארץ.

יש כניסה מיוחדת לנכים ומעלית עד למשרד

אנחנו מאמינים שאת כל התשובות רוב בעלי העסקים יודעים אבל הם לא עושים כי “השוטף שוטף אותם” לכן צריך רק להגיע, את כל השאר אנחנו כבר נעשה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, מלאו פרטים בטופס הבא:

ברוכים הבאים

דילוג לתוכן